Ziemassvētku pasaka

                Tuvojas Ziemassvētki … Laiks, kad sirdī ir siltums, ko rada tuvojošos svētku noskaņa. Tos gaida liels un mazs!

            20.decembrī  Misas pamatskolas 2.,4. klašu skolēni kopā ar Jāni Moiseju devās svinēt gaišo Ziemassvētku laiku koncertstāstā “ Ziemassvētku pasaka”. Viņi paviesojās Anglijas, Vācijas, Dānijas un citu zemju Ziemassvētku pasakās. Uzzināja, kāds ir svētku galvenais vēstījums un, ka pats svarīgākais ir kopā būšanas laiks. Ziemassvētku pasakas iemācīja, cik svarīgi ir dzīvot ar tīru sirdi, būt labiem un laipniem, jo kā mēs izturēsimies pret citiem, tā  cilvēki izturēsies pret mums pašiem. Skolēni iepazina skopuli Skrūdžu, drosmīgo Riekstkodi, bezbailīgo Kraukšķīti, mazo Eglīti un izpalīdzīgo ziemeļbriedi Rūdolfu. Stāstījumu papildināja jaukas Ziemassvētku dziesmas.

            Skolēniem patika sirsnīgais un muzikālais vēstījums, kas lika sajust Ziemassvētku tuvošanos. Paldies organizatoriem!

                                                                                                                                                            Projekta “Latvijas Skolas soma” koordinatore: Inga Spangere

Iepirkšanās diena

Skolu programma “Dzīvei gatavs” ir atbalsts skolotājiem un palīgs skolēniem, dažādu mācību priekšmetu apguvē, lai gūtu izpratni par skolā apgūstamo zināšanu un prasmju pielietojumu dzīvē.

Kāpēc vajadzīgs iepirkumu saraksts? Atbildi uz šo jautājumu meklēja sākumskolas skolēni un veidoja savu iepirkumu sarakstu.

Apgūt naudas pasauli palīdzēja jaunā grāmata “Nauda un citas Cīruļu ģimenes lietas”, kas ir Swedbank dāvana ģimenēm Latvijā bankas 200. dzimšanas dienā. Grāmatas mērķis ir rosināt sarunāties ar bērniem par naudu un veicināt finansiāli atbildīgu ieradumu veidošanu jau no mazotnes.

                                                                                Pedagogs karjeras konsultants: Inga Spangere

Kalendārs

May 2022
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Lepojamies!

 
 

Skolas vērtības