Cienījamie, 1.- 4. klašu vecāki!

 

Pamatojoties uz grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, sāk darboties  reģionālā pieeja mācību atsākšanai klātienē 1. - 4. klašu skolēniem.

 

Priecājamies, ka arī Misas pamatskolas jaunāko klašu skolēni ar
22. februāri varēs atgriezties skolā, stingri  ievērojot visus valstī ieviestos piesardzības un drošības pasākumus. 

Skolēniem mācību stundu laikā un ārpus stundām obligāti būs jālieto mutes un deguna aizsegs (sejas maska). To varēs nedarīt tikai tādā gadījumā, ja  psihiatrs būs izsniedzis atzinumu, ka bērns, nopietnu psihisku problēmu dēļ, sejas masku drīkst nelietot.

Ierodoties skolā, katrs skolēns saņems 3 vairākkārt lietojamās sejas maskas, kuras katru vakaru būs jāizmazgā un jāizgludina (varēs izmantot arī pašu sarūpētās personalizētās sejas maskas).

Sporta stundas jebkuros laika apstākļos notiks ārā (tajās varēs piedalīties bez maskas). Interešu izglītības nodarbības notiks attālināti. Pagarinātās dienas grupa nenotiks. Skolēni  dosies mājās uzreiz pēc mācību stundām (laiku paziņos klašu audzinātājas).

 

Ja vecāki kategoriski nevēlas, ka bērns skolā lieto mutes un deguna aizsegu, vecākiem ir iespēja nodrošināt  pamatizglītības programmas daļā paredzētā mācību satura apguvi ģimenē (tas nozīmē, ka vecāki uzņemas pilnīgu atbildību par sava bērna izglītošanas procesu).

(MK 06.11.2020. rīkojuma Nr. 655 5.18. apakšpunkts un MK 13.10.2015 noteikumu Nr.591 22.punkts)

Šis solis ir juridiski jāsakārto. Rīcības secība:

  1. Vecāki iesniedz iesniegumu skolas direktorei, pamatojot savu lēmumu un norādot, ka nodrošinās mācībām nepieciešamo vidi un atbalstu.
  2. Skola pieņem lēmumu, izdodot rīkojumu.
  3. Atbilstoši likumam, skola saskaņo savu lēmumu ar skolas Dibinātāju (pašvaldību).
  4. Skolas administrācija nosaka mācību programmas īstenošanas kārtību un veidu, kādā pedagogi novērtēs mācību sasniegumus. 

 

Uz jauku atkalredzēšanos skolā!

 

Kalendārs

February 2021
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Lepojamies par saviem skolotājiem!

Skolas vērtības