Izstāsti man savu sapni

Nedēļā pirms pavasara brīvdienām uz mūsu skolu pienāca savādas bandroles, tās mums atgādināja par to, ka vēl iepriekšējā mācību gadā  bijām vidusskolas statusā; sūtījumi bija pagājušā mācību gada skolēniem Alisei Zaļmežai, kura absolvējusi pēdējo 12.klasi Misas vidusskolas vēsturē, kā arī Tīnai Spalvai un Kristianam Švītiņam, kuri pabeidza 9.klasi, un Eduardam Kauneckaitim, kurš šajā mācību gadā mācās citā skolā, un Kitijai Līvai Mežapuķei, kura nu jau 5. klases skolniece. Minētie skolēni saņēma LVA izdotās grāmatas “Izstāsti man savu sapni “autoreksemplārus un pateicības.

Katru gadu LVA izsludina radošu konkursu latviešu skolēniem visā pasaulē. Skolēnu veiksmīgākie radošie darbi tiek apkopoti un izdoti grāmatā. Ir izdotas jau 13 grāmatas. Skolas bibliotekāres aicinājumam piedalīties konkursā atsaucās skolotājas Dale, Dina , Natālija ( tagad Vecumnieku vidusskolas skolotāja ),kuras mudināja skolēnus izlikt savus sapņus radošā darbā, un skolotāja Inga, kas rosināja savus toreizējos pirmklasniekus sapņus izteikt zīmējumos. Labāko darbu vidū Megijas, Kristiānas Elizabetes, Amandas un Keitas Austras zīmējumi neiekļuva, arī izdotajā grāmatā to nav, bet cerību nekad nevajag zaudēt. Un tā sanāca mūsu radošo darbu autoriem, jo sākotnēji mūsu 6 skolēnu darbi neiekļuva apbalvoto skaitā, bet nu varam lepoties ar to, ka 422 līdzautoru vidū 5 skolēnu radošie darbi par sapņiem izlasāmi 2020.gadā LVA  izdotajā grāmatā “Izstāsti man savu sapni”.

Ikgadējais LVA konkurss parasti tiek izsludināts jau 26.septembrī, Eiropas Valodu dienā, un darbi jāiesūta līdz 18.novembrim, bet konkursa noslēgums ir Starptautiskajā dzimtās valodas dienā 21.februārī.

 

Skolas bibliotekāre aicina skolēnus būt radošiem un uzdrošināties gan sapņot , gan piedalīties konkursos.

Kalendārs

April 2021
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Lepojamies!

Lepojamies ar Lienes Šnores un Kristera Ivanova panākumiem Matemātikas valsts 71. olimpiādē Vecumnieku un Iecavas novados.

Paldies skolotājai Gunai Gasjūnei - Pavārei par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Skolas vērtības