Misas skola šo mācību gadu vadījusi pamatskolas statusā. 2020./21. mācību  gads bijis īpašs- prasījis  radošu pieeju no pedagogiem  ierastā mācīšanās ritma izmaiņām. Ir bijusi iespēja mainīties, mācīties  un pieņemt izaicinājumus.

 Mūs, kā skolu, vieno kopīgas vērtības, mērķi un  identitāte. Savu piederību skolai šobrīd apliecinām ar skolas himnu, kuras vārdu un mūzikas autors ir mūsu skolas absolvents Lauris  Beinārs. Līdz ar  statusa maiņu, skolas vēstures krājumos glabāšanai nodevām savu piederības zīmi-  logo, kuru bijām turējuši godā 31. gadu. Šobrīd, sadarbībā ar Rīgas Stila un Modes tehnikuma Multimediju dizaina speciālistu nodaļas pedagoģes Kristianas  Kazarjanas  atbalstu, tika radīts jauns skolas simbols. Kā idejiski piemērotāko atzinām  studentes Lāsmas Bušmanes piedāvāto risinājumu. Par tā pieņemšanu apspriests pedagoģiskajā  padomē. Skolas simboli  tiks lietoti atbilstoši iekšējam dokumentam “Kārtība par skolas simbolikas lietošanu”. Jaunajā logo saskatām  skolas būtību - Ceļš caur zinībām ved uz izaugsmi!  Ceram, ka šis simbols dzīvos kopā ar mums un būs Misas pamatskolas piederības un vienotības apliecinājums.

 

 

Kalendārs

June 2024
M T W T F S S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Lepojamies!