„Pa taisno!” ir devīze šī gada sporta tūristu vasaras piedzīvojumiem!

 Savu vasaru uzsākām ar pirmo piedzīvojumu – laivu braucienu par Zvirgzdes un Misas upēm.  Braucienu varējām īstenot, jo bagātīgo nokrišņu dēļ upēs bija augsts ūdens līmenis un laivu varēja izvadīt tur, kur normālos apstākļos tas nebūtu iespējams.  Ceļojumu uzsākām Zvirgzdē un no lavām izkāpām pie tilta Bauska – Rīga. Kopumā veicām aptuveni 16km.

 Bija patīkami atkal satikties lielākā pulkā, jo ziemā pārgājienos varēja doties tikai pa klašu grupām. Sevi pārbaudījām airējot, pārvarot sagāzumus, manevrējot starp akmeņiem, peldot pakaļ apgāztai laivai un airiem.

 Īpaši interesants bija pēdējais maršruta posms pa pārplūdušām pļavām, kur varēja vērot kā ūdens no upes ar straumi dodas pļavās. Šajās vietās grūti bija izprast, kur upe, kur pļavas. Tomēr, sekojot devīzei: „Pa taisno”, veiksmīgi sasniedzām plānoto mērķi.

 Paldies skolotājai Dacei, kas pievienojās mūsu pulkam. Vasara tikai sākas, krāsim atmiņas par tajā piedzīvoto.

 

I.Vaisjune ( tūrisma pulciņa vadītāja)

Kalendārs

October 2021
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Lepojamies!

 
 

Skolas vērtības