Ar sacensībām telpās  17. un 18. februārī  ,Misas pamatskolas sporta zālē ,sākusies sporta tūrisma  sacensību sezona.  Pie mums norisinājās Latvijas čempionāta sporta tūrismā 1. posms

  1. februārī spēkiem individuālajā un komandu tūrisma tehnikā mērojās C un D grupas. Kopumā bija ieradušās 11 komandas. Dalībnieki sacentās gan komandu konkurencē, gan individuāli.   Šajā vecuma grupā  apgūtas tūrisma pamatelementi  - purvs, baļķis, paralēlās virves, nogāzes un dažāda veida margu veikšana. Mūsu skolu pārstāvēja 2 komandas D grupā un 2 individuālie dalībnieki C grupā. Turējām īkšķi par 3. klases skolnieku komandu, kurām tās bija pirmās sacensības.  Apbalvoto skaitā bija 3. klases skolēns –Dominiks Švarcs Švampāns, kas izcīnīja 3. vietu D grupā. Uz pjedestāla kāpa 5. klases D komanda, kura ieguva 3. vietu ( A. Rājeva, A. Kuprinska, D. Vitkovskis, P. Ponomarenko). Individuāli  sasniegumi  - Amanadai Rājevai 1. vieta, Annai Kuprinskai 2. vieta meiteņu konkurencē. C grupas zēnu konkurencē Linardam Karpovam iegūta 3. vieta.
  2. februārī sacensībās piedalījās 12 komandas. Šīs distances bija jau sarežģītākas: etapu ierīkošana, virvju spriegošana, sadarbība komandas starpā  deva iespēju parādīt savas prasmes un spējas. Mūsu A grupas komanda, kurā startē bijušie skolnieki M. Drozdovs, K.R. Mežapuķe, A. Šnore un M. Maslova bija labākie savā vecuma grupā. Individuāli Anna Šnore un Markuss Drozdovs ieguva 2. vietu . B grupu konkurencē mūsu komanda, kurā startēja L. Šnore, R. Drozdovs, K. E. Pavārs un D. Jakuškina ieguva 2. vietu, bet individuāli 1. vieta Raineram Drozdovam. Estere Freimane izcīnīja 3. vietu meitenēm.

       Paldies par atbalstu sacensību rīkošanā  Misas pamatskolas vadībai, Latvijas Alpīnistu savienībai, Bauskas novada domei   un Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federācijai.  Paldies arī tiesnešiem V. Vaisjunam, L. Kazlauskim, O. Sabo, E. Litčenko, K. Spalvam, A. Jaunzemei, T. Spalvai, G. Spalvam, I. Pučekai, J. Sapatam, S. Proškinai un lietvedei A. Driemanei.  Liels paldies vecākiem par atbalstu ikdienas darbā, lai sagatavotos sacensībām.

 Sacensību galvenā tiesnese I. Vaisjune

D grupa ievainotā transportēšanas uzdevumā.

B grupas distancē R. Drozdovs spriego komandai gaisa pārceltuvi.

Kalendārs

July 2024
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Lepojamies!